Obilniny

Obilniny kategória produktov Bonitas

Úchvatne výhľady z ryžových polí vo Vietname nás prinútili zamyslieť sa nad procesom pestovania ryže. K dnešnému dňu sme navštívili desiatky pestovateľov. Jedni pestujú kvalitu, iní sa sústreďujú na maximálny objem. Cestovaním, spoznávaním odrôd ryže a pestovateľov sme vyladili chute. Výbornú chuť a vysokú kvalitu dnes nájdete v baleniach Bonitas. Medzi najpredávanejšie dnes patrí ryža Basmati s jemne orieškovou chuťou a ryža dlhozrnná – výnimočná tvarom a vlastnosťami.

Ryža

„Ryža od Bonitas je chuťou exotická záležitosť.”

Semená

Kvalitu je vidieť. Kvalitný kúsok si vždy všimnete. Kvalita je dôvod, prečo balíme obilniny do priehľadných balení. Quinou, pohánku, pšeno a amarant vyberáme zámerne. Obohatia jedálniček, úžasne chutia, dodajú mnohé dôležité živiny a vitamíny. Všetky obilniny na vás čakajú v brožúrke Bonitas. Spoznajte celú ponuku.

„Vieme, čo jeme. Berieme Bonitas kvalitu.”

Kukuričná kaša
5 - zrnné vločky

Zdravší variant pre desiaté a olovranty je tu! 5-zrnné vločky obohatia smoothie nápoj, dobre chutia s ovocným jogurtom. Radi ich používame do podkladu pre RAW koláče. Kukuričnú kašu si doprajeme len tak. Na slano. Na sladko. Podľa chuti doladíme. Kukuričnej kaši je náročné odolať. Kašu zbožňujú malé deti.