Spoznajte Bonitas

Partia milovníkov chutného jedla sa spojila a dnes vedie etablovanú značku Bonitas. Dovážajú zdravé potraviny k stálym i novým zákazníkom do viac ako 10 krajín sveta.

Značku Bonitas sme prvý krát ukázali svetu v roku 2012. Na trh sme priniesli radu produktov konzervovaného ovocia a zeleniny. Bonitasu predchádzali naše dlhoročné skúsenosti s obchodom s potravinami. Ročne navštevujeme desiatky výstav a festivalov. Sledujeme trendy.

Precestovali sme celý svet a osobne navštívili mnoho dodávateľov. Vybrali sme si tých najlepšich. Potraviny dovážame vo veľkých množstvách a vďaka tomu vieme ponúknuť prijateľnú cenu pre všetkých. Veľkoodberateľov aj koncových zákazníkov.

“Snažíme sa minimalizovať vplyv priemyslu na planétu Zem. Podporujeme zdravé životné prostredie a každý živý organizmus.”

V roku 2014 sme jemne upravili smerovanie značky a na trh priniesli radu Bio výrobkov. Nemohli sme spávať s myšlienkou, že sme súčasťou dovozu chemicky upravených potravín s jediným cieľom – maximálny zisk. Mnohí obchodní partneri nám dodávajú potraviny v preukázateľne vyššej kvalite ako iným. Ako sme to dokázali? Poctivým prístupom a nasledovaním vízie. Ako si overíte kvalitu Bonitas? Väčšinu potravín balíme do transparentných, priesvitných obalov. Sami môžete vidieť, čo je vo vnútri.

Príťažlivé balenie produktu je ďalšia z predností Bonitasu. Vieme, že aj oči jedia.

Bonitas kamión na ceste do obchodov

“Našim snom je stať sa súčasťou väčšiny bežných nákupov zdravých potravín v strednej Európe aj ďalekom svete. “

Výroba a predaj potravín je v prvom rade služba ľudu. Pýtajte si Bonitas. Naše produkty sú pripravené poslúžiť a nasýtiť vás.