Oleje

Oleje kategoria produktov Bonitas

Oleje dnes konzumujeme všetci bez výnimky. Sú súčasťou dennej ponuky jedál v reštaurácii, pravidelne používané v domácnostiach, či použité pri výrobe potravín, ktoré kupujeme v obchode. Olejom v Bonitase venujeme zvýšenú pozornosť. Od výrobcov berieme iba to najlepšie. Ak olej Bonitas, tak poriadna kvalita. Pretože dobrý olej je to, čo robí rozdiel.

Kokosový olej je prvý z ponuky. Otrasie vašu kuchyňu v základoch. Vhodný aj na vyprážanie, do pečenia. Za kokosák vám poďakuje pleť aj žalúdok.

Kokosový olej
Oleje

Poznáme iba dve skupiny ľudí. Jedna rieši príčiny, druhá následky. Rovnako je to aj s olejmi. Kvalitný olej pomôže odstrániť mnohé príčiny chorôb, slúži ako prevencia a ochrana pre telo.

Nezdravé varianty oleja nám škodia. Dostanú nás až do lekárne a tam nás nútia riešiť následky.

My v Bonitase sme na strane riešenia príčin. Odstraňujeme ich cez pravidelný pohyb, kvalitné potraviny a zdravé oleje. Z ponuky vyberáme olej ľanový, sezamový, vďaka ktorým máme chutné šaláty pravidelne k obedu. Tekvicový olej panenský nám pomáha udržať chrup zdravý a krásny. Zároveň dodáva orieškovú chuť do šalátov a omáčok. Masáž s tekvicovým? Môže byť!

Konopný olej

Konopný olej panenský je iný. V mnohých smeroch lepší ako ostatné. Má výborné výsledky. Očaril nás natoľko, že mu venujeme samostatný text. Podporí imunitu, pomôže odstrániť aj vážne zdravotné problémy. Stačí 15 ml denne. Vhodný do šalátov, pomazánok, na hrianky. Obľúbený aj medzi deťmi. Čo viac potrebujete? Myslíme, že link na celú ponuku olejov od Bonitas. Nech sa páči.