Orechy a sušené ovocie

orechy a sušené plody kategória produktov Bonitas
Sušené ovocie

Z ponuky sušeného ovocia vyberáme hrozienka, brusnice a slivky. Všetky pravidelne používame na lahodné omáčky. Hrozienka obsahujú významný antioxidant a milujeme ich v mnohých jedlách. Brusnicová omáčka? Nie je o čom! Jedna z najchutnejších, aké sme v živote jedli. Stačí tak málo. Kvalitné brusnice, šikovné ruky a zopár ďalších ingrediencií. Brusnice sú nenápadným darom od prírody. Pomôžu a podporia každú ženu, no dobro majú úplne pre každého, kto im dá šancu. Slivky milujeme pre chuť, vôňu a schopnosť obohatiť večeru. Čo poviete na sušené slivky a jogurt? Za nás úžasná kombinácia.

Všetky sušené plody máme prirodzene v BIO kvalite. Pretože Bonitas.

Prosím, toto sú para orechy. Zoznámte sa. Majú upokojujúce účinky a veľa vitamínu B1. Podporujú imunitu a čistia črevá. Nápomocné ako najlepší priateľ. A pri tom stále orechy.

Lieskové orechy Bonitas vážne odporúčame tým, čo si mysleli, že nemajú radi lieskové orechy.

Nádherný príklad, ako keď si dáte záležať, ovplyvníte trh. Mnohí vyberajú podľa ceny a papajú nekvalitné orechy. Lieskové oriešky od Bonitas – delikátna záležitosť.

Kešu orechy obľubujú skôr staršie ročníky. Doteraz nevieme povedať, prečo. Zlepšujú vzhľad pokožky. Pozitívne vplývajú na nervovú sústavu. Obsahujú viac ako 20 vitamínov. Samozrejme iba v prípade, že sú vo vysokej kvalite. Vyberajte dobro. Pýtajte si Bonitas.

Orechy

„Neviete, čo si dať? Dajte si všetko!”

Zmes orechov a ovocia

Spojili sme mnohé suroviny, vitamíny a chute do jedného balenia. Všetko s jediným cieľom – ulahodiť. Zmes orechov a ovocia dnes nosia mnohé ženy v kabelkách. Tešíme sa, keď vidíme detičky vychutnávať si kombináciu ovocia a orechov. Podporujeme zdravý životný štýl a podporujeme aj zajačie úmysly. Až raz príde na diétu a chudnutie, všetci raz zhrešíme. Milujeme zakázané veci. A práve zmes orechov a ovocia je cesta, ako si dopriať a ostať bez hriechu.

Ponuka Bonitas bio pochúťok je široká. Nahliadnite do katalógu a vyberajte.