Ostatné

Ostatne kategoria produktov Bonitas

„Druhá najväčšia slasť po láske je hovoriť o nej. Tak príjemné počúvanie.”

Kokosový cukor

A presne tu to začalo. Zamilovali sme sa. Tak silno, že až nechápeme, ako sme pred tým mohli konzumovať klasický cukor. Kokosový cukor je zdravý, lahodný, vzhľadom pripomína trstinový cukor, chuťou je jemne karamelový. Najspoľahlivejších dodávateľov sme našli v Indonézii. A Indonézia? To je ďalší príbeh lásky. Pozeraním na cenu kokosový cukor nikdy nevyhrá. No ak milujete, nie je čo riešiť. Zoberiete iba to najlepšie. Rovnako ako my!

Bonitas kokos strúhaný pripomína ryžu. Má väčšie kúsky, no zámerne. Na cestách svetom sme natrafili na „kokosové podvody“. Do jemne nastrúhaného kokosu boli pridávané ďalšie prísady s cieľom maximalizovať zisk. Mnohí si to nikdy nevšimnú. Bonitas bio kokos je 100 % čistý, a to garantujeme. Do kokosových guliek sa vám môže hodiť jemnejšie nastrúhaný kokos. Jednoducho vezmite Bonitas kokos strúhaný a pomeľte ho ešte raz. S nami viete, čo jete.

Kokos strúhaný
Seezam lúpaný

Vedeli ste, že pravidelnou konzumáciou sezamu si viete výrazne zlepšiť zdravotný stav?

Sezam obsahuje mnoho hodnotných živín, minerálnych látok, antioxidanty a vitamíny. Za populárnosť vďačí sezam modernej dobe – vegánstvu. Správny vegán vie oceniť sezam a dovolí mu obohatiť jedlo. Šaláty, omáčky a pečivo si želajú byť posypané sezamom. Sezamom na teraz ukončíme rozprávanie o jedle. Ďalšiu dávku chutných potravín nájdete v online katalógu.

Tak niekedy u vás v kuchyni.