Pre deti

Ovocie Penguin Fruits je zdravá pochúťka pripravená arktickými tučniakmi. Kúsky ovocia prešli mrazom z ďalekej Antarktídy a stali sa skvelou pochúťkou. Mrazom sušené ovocie je úžasná alternatíva ku klasickým desiatovým keksom a tyčinkám. Skvelá maškrta na celý deň. Môžete si na nej pochutnávať ako na chipsoch alebo ich pridať do obľúbenej zmrzliny.

Banán a jahoda sa navzájom skvelo dopĺňajú a stávajú skvelou ovocnou maškrtou pre každého. Pochutnajte si na mrazom sušenom ovocí Penguin Fruits od Bonitas.

Ahoj! Moje meno je Lauv a som priateľský levík s chutnou kašou pre deti. Je vyrobená z organických a bezlepkových ingrediencií, plná lahodných BIO surovín. Ľahučké, rýchlo pripravené raňajky s dostatkom energie a bielkovín na celý deň. Banán s čokoládou je veľmi obľúbenou kombináciou u detí. Každučká lyžička plná kaše od Levíka Lauv bude obľúbenou pochúťkou na začiatok dňa.

Organické kaše od Levíka Lauv sa rýchlo stávajú obľúbenými raňajkami v domácnostiach. Slúžia ako úžasná zdravá alternatíva ku každodenným cereáliám. Spoznajte Levíka Lauv v jeho revíri kliknutím na obrázok.