Semienka

Semienka kategória produktov Bonitas
Slnečnicové semienka
Tekvicové semienka
Ľan hnedý

Vegánska záležitosť. Stále populárnejšie aj medzi širokou verejnosťou. Chce to isté skúsenosti na rozoznanie kvality semienok. Slnečnicové semienka zlepšujú činnosť väčšiny orgánov tela. Pomáhajú znížiť cholesterol. Využijete ich v slanej aj sladkej kuchyni. Tekvicové semienka posilnia imunitu, pomôžu regulovať inzulín, podporia zdravie očí, omladia pokožku a zlepšia náladu. Ľan skvelo dopĺňa rodinku semienok od Bonitas. Mnohí radia ľan do kategórie superpotravín. A právom. Ľan je skvelý na prevenciu a ochranu tela, rovnako aj na pomoc pri liečení chorôb. Vyskúšajte. Spoznajte ľan. Potom budete o ľane s radosťou rozprávať vy.

Konopné semienka

Konopné semienka sú samostatná kapitola. Obsahujú 20 aminokyselín vrátane 8 esenciálnych, ktoré si ľudské telo nevie vytvárať. Posilňujú imunitný systém a sú veľkou pomocou pre ľudí, ktorí trpia rakovinou. Odporúčame konzumovať v studenej kuchyni. Na sklade sa nám dlho neohrejú. Len čo dáme info, že sú skladom, ihneď prichádzajú objednávky. Nájsť konopné semienka vo vysokej kvalite nie je jednoduché. Preto nám tak rýchlo miznú zo skladu. Opýtajte sa, ako sme na tom teraz.

Niekedy je ťažké sa rozhodnúť. Túžite po najlepšom, no ponuka je široká a vy máte zmätok. Spojenie tekvice, slnečnice a ľanu nájdete v balíčku olejnatých semienok od Bonitas. Nevieme, či sme sa vám trafili do vkusu. Skúšame. Vieme, že sme zmes vyvážili ako chuťovo, tak aj obsahom živín a vitamínov. Napíšte nám, či sa zmes podarila. Akákoľvek spätná väzba poteší. Pretože chceme kvalitný a chutný Bonitas.

Zmes olejnatých semienok