Super potraviny

Super potraviny
Goji
Chia semienka

Honosný názov kategórie. Oprávnene. Goji a Chia zatočia s celým radom chorôb. Ešte lepšie urobíte, ak ich budete užívať denne ako prevenciu. Chuťovo vám možno nesadnú, preto ich primiešajte do jedla. Chia do šalátov, goji do jogurtov alebo kaší. Užívajte s mierou. Chia a goji znižujú krvný tlak. V žiadnom prípade neprekračujte dennú dávku. Inak sú veľmi ľahko stráviteľné. Za nás jednoznačne tip. Pridajte do nákupného košíka.

Ostatné spolu

Zelená zdraviu a kvalitnému životu. Zelené superpotraviny harmonizujú telo. V ponuke BONITAS patria medzi nováčikov, no myslíme, že sa tu udržia dlho. Obľúbili sme si ich. Obsahujú chlorofyl, rastliny vďaka nemu žiju a my dýchame. Spomaľujú starnutie. Nádherne zapadli do konceptu firmy a našej chuti napredovať a zlepšovať sa. Tešíme sa, že ich máme v ponuke.

„Pretože v zdravom tele je zdravý duch.”

Koreň maca podporuje sexuálnu kondíciu a zlepšuje zdravotný stav. Dodáva energiu, zvyšuje výkonnosť mozgu, vytrvalosť a plodnosť. Maca je nevhodná pre tehotné ženy. Môže poslúžiť aj ako náhrada vyživových doplnkov pre milovníkov posilňovne. Maca je hodna tisícky pekných slov. Ale načo. Vyskúšajte a sami o nej budete hovoriť.